Wersje językowe
Kontakt

KONTAKT (dane do faktur)

FIRETECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

01-919 Warszawa ul. Wólczyńska 308
NIP 118-213-86-66 REGON 366589532
KRS 0000725438


Konto bankowe nr:

Sklep: 16 1240 2887 1111 0010 7358 2963
Walutowe: 69 1240 2887 1978 0010 8434 4556


Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek : 8:00-16:00
Sobota – Niedziela : nieczynne


 Sklep ppoż.
www.sklep-firetech.waw.pl
Tel. : 22 486 33 68 wew. 1
Tel. kom. : 501 102 612
e-mail: sklep@firetech.waw.pl

Mateusz Wasilewski
Tel.: 789-388-814
e-mail: sklep@firetech.waw.pl


Dział zabezpieczeń biernych ppoż. 
Tel. : 22 486 33 68 wew. 3

Zbigniew Walaszczyk
Tel.: 736-259-294 e-mail: z.walaszczyk@firetech.waw.pl
Adam Pieńczuk
Tel.: 506-716-608 e-mail: a.pienczuk@firetech.waw.pl
Arkadiusz Maciejewski
Tel.: 516-210-074 e-mail: a.maciejewski@firetech.waw.pl
Jakub Naworol (Specjalista ds. zabezpieczeń konstrukcji)
Tel.: 507-787-739 e-mail: j.naworol@firetech.waw.pl


Dział projektowy / Rzeczoznawca ppoż.
Tel. : 22 486 33 68 wew. 2

Ignaczak Paulina (upr. nr 634/2015)
Tel.: 889-965-956 e-mail: p.ignaczak@firetech.waw.pl
Dariusz Bilski
Tel.: 518-875-391 e-mail: bilski@firetech.waw.pl
Magdalena Myrta
e-mail: m.myrta@firetech.waw.pl
Ilona Foks
e-mail: i.foks@firetech.waw.pl
Sebastian Falicki
e-mail: s.falicki@firetech.waw.pl


Serwis urządzeń ppoż. 
Tel. : 22 486 33 68 wew. 2

Szczepanik Patryk
Tel.: 511-135-694 e-mail: serwis@firetech.waw.pl

Serwis urządzeń ppoż. - oddział w Łodzi

Przemysław Kaniewski
Tel.: 518-872-095
e-mail: serwis.lodz@firetech.waw.pl

ul. Północna 65 lok. 1, Łódź


Biuro

Tel. : +48 22 486 33 68
Fax. : +48 22 486 32 68
e-mail: firetech@firetech.waw.pl
www.firetech.waw.pl 

 
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium